Celtycki Horoskop Drzew, sprawdź swoją roślinę urodzenia

celtycki horoskop drzew, drzewo, Drzewa Mocy, Maria Bucardi

Celtowie, czyli starożytne plemiona średniowiecznej Europy, czuli głęboką więź z naturą, której ważnym elementem są drzewa. Celebrowali ich wartość, cenili, rozumieli ich energię i mądrość jaka płynie od Matki Ziemi. Wierzyli, że drzewa to potęga głębokiej wiedzy duchowej i dar dla wszystkich żywych istot. 

Duchowo przebudzeni Celtowie, szczególnie druidzi, byli bystrymi obserwatorami natury. Przez wieki obserwacji zauważyli, jak nasze osobowości są ściśle związane z czasem narodzin. Zauważyli, jak dzieci urodzone w określonych porach roku wyrosły na określony typ człowieka. Dla jasności, każda osoba jest wyjątkowa, tutaj chodzi o pewien generalny kierunek, pewne cechy charakteru i energie jakiego drzewa mogą wspierać w rozwoju.

Drzewa Mocy, znaczenia, działanie roślin, drzew, zioła, dewy, Maria Bucardi

Celtowie również obserwowali niebo i znaleźli ścisły związek między cyklami księżyca a rozwojem naszych osobowości. Dlatego astrologia celtycka opiera się na kalendarzu księżycowym. Ponieważ księżyc ma 13 faz w roku, istnieje 13 celtyckich znaków zodiaku zamiast 12, jak to jest popularne w zachodniej astrologii.

W tradycjach celtyckich każdy miesiąc księżycowy jest powiązany z drzewem i przypisuje się znak celtyckiej astrologii drzewa osobom urodzonym w tym okresie.

Drzewa Mocy, znaczenia, działanie roślin, drzew, zioła, dewy, Maria Bucardi

Sprawdź swoje Drzewo Mocy urodzenia zgodnie z celtyckimi 13 miesiącami roku. Poniżej znajdziesz daty i opis.

Horoskop celtycki drzew, Maria Bucardi, data urodzin, horoskop urodzeniowy, brzoza, ostrokrzew, jarzębina, leszczyna, jesion, winorośl, olcha, bluszcz, wierzba, trzcina, głóg, czarny bez, dąb

Oto 13 znaków astrologii celtyckich drzew ze znaczeniami:

Brzoza (23 grudnia – 20 stycznia) Lider

Pierwsze drzewo, które zimą ma zielone liście, więc brzoza jest symbolem odrodzenia. Ludzie urodzeni pod symbolem Brzozy są ambitni i silni, kochają intensywnie, ale raczej tego nie pokażą. Posiadanie brzozy dla lidera projektu lub w pracy może bardzo pomóc.

Jarzębina (21 stycznia do 17 lutego) Myśliciel

Kiedyś trzymano jarzębinę przy drzwiach jako ochrona. Ludzie urodzeni pod tym drzewem bardzo nie lubią być w tym samym miejscu przez cały czas i cieżko znoszą rutynę, potrzebują ciągłej zmiany, ich myśli są szybko pracują.

Jesion (18 lutego do 17 marca) Czarodziej / zaklinacz

Jesion to drzewo, w które zwykle uderza piorun. Daje ludziom urodzonym pod tym drzewem żywego i spontanicznego ducha. Uwielbiają rozmawiać, dyskutować i szukać okazji do burzy mózgów, dlatego są idealnymi członkami zespołu. Mają bogatą wyobraźnię.

Olcha (18 marca do 14 kwietnia) Pionier

Kiedyś olcha była używana do wszystkiego, co musiało opierać się wodzie. Osoby urodzone pod tym drzewem są żądnie przygód, często wojownicy o dobro. Ci ludzie są zawsze gotowi pozostawić swój ślad na świecie i mają wewnętrzną siłę, która im to umożliwia.

Wierzba (15 kwietnia do 12 maja) Obserwator

Wierzba, wśród której powstał wszechświat, jest bardzo ważnym drzewem w mitologii celtyckiej. Ludzie urodzeni pod znakiem Wierzby mają silną intuicję i inteligencję emocjonalną, są związane z księżycem. Potrafią z gracją przejść przez zawieruchy życiowe pozostając sobą. 

Drzewa Mocy, znaczenia, działanie roślin, drzew, zioła, dewy, Maria Bucardi

Głóg (13 maja do 9 czerwca) Iluzjonista

Przebywanie w pobliżu osoby, która się pod nią urodziła, to przyjemność. Ci ludzie są kreatywni, uwielbiają wyzwania. Obdarzeni urokiem, czasem uparci i niedostępni jak cierń głogu. Mają silną osobowość i intelekt oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Dąb (10 czerwca do 7 lipca) Stabilny

Druidzi w dawnych czasach szukali w dębach mądrości i wiedzy, a ludzie urodzeni pod tym drzewem mają poważne umysły zdolne do zrozumienia tego. Odporni na kryzysy, przyziemni, odpowiedzialni, twardo stąpający na ziemi, ale też optymistyczni!

Ostrokrzew (8 lipca do 4 sierpnia) Rządzący

To drzewo, które nigdy nie zmienia koloru, jest doskonałym opisem osób urodzonych pod tym znakiem. Nigdy nie dadzą się zwieść ani oszukać. Na tych ludziach można się oprzeć zarówno w biznesie, jak i w relacjach, ponieważ potrafią rozwiązać wszelkie problemy i zająć się każdą sytuacją. Ostrokrzew to energia ochronna.

Leszczyna (5 sierpnia do 1 września) Mądry

Orzechy laskowe były ważnym pożywieniem druidów, ponieważ uważano, że zawierają w sobie ogromną ilość zdrowych dla ciała oraz magicznych właściwości. Tak samo jest z ludźmi spod znaku Leszczyny, którzy zazwyczaj są bardzo artystyczni, mają dość skryty umysł, zwykle zajęci wizją idealnego świata. Pamiętają mądrość poprzednich wieków, leczą, kontemplują zanim podejmą działanie.

Winorośl (2 września do 29 września) Równoważący

Rosnące winorośle w świecie celtyckim były symbolem wytrwałości. Osoby spot znaku Winorośli szukają skarbów w sobie, są otwarci, intensywnie kreują wizję przyszłości myślami, ożywiają to, co dotkną, inspirują, stymulują do głębokich rozmów.

Drzewa Mocy, znaczenia, działanie roślin, drzew, zioła, dewy, Maria Bucardi

Bluszcz (30 września do 27 października) Ocalały

Ludzie urodzeni pod Bluszczem są w stanie mieszać się z dowolną grupą ludzi. Ich optymizm i wewnętrzna moc sprawiają, że nawiązują przyjaźnie gdziekolwiek się udają. Są lojalni, życzliwi, a ich aura jaśnieje z daleka.

Trzcina (28 października do 24 listopada) Inkwizytor 

Właściwie nie drzewo, ale Druidzi uważali, że jest jednym z nich. Ludzie urodzeni pod tym znakiem są naprawdę interesujący, ponieważ są prawdziwymi przywódcami. Potrafią doskonale radzić sobie samemu dzięki wewnętrznej sile, są w stanie wiele osiągnąć, bo uwielbiają wyzwania. Potrafią pięknie mówić, ale sekretu nikt z nich nie wyciągnie.

Czarny Bez (25 listopada do 22 grudnia) Poszukiwacz

Wróżki i inne magiczne istoty kochały to drzewo i dlatego uważano je za szczęśliwe. Ludzie urodzeni pod tym drzewem są energiczni, jak to tylko możliwe, uwielbiają zmiany, wyzwania i przygody. Powiedzą, co mają na myśli, a nie można ich długo trzymać w jednym miejscu, kierują się wolnością. Drzewo ochronne, kiedyś wykonywano z nich różdżki. 

Czy masz już swój Kalendarz Marii Bucardi z najważniejszymi magicznymi datami?

Jest dla Ciebie prezentem w bezpłatnym sklepie!

https://bucardi.pl/pl/c/Inspirujace-mini-ebooki/25

Drzewa Mocy, znaczenia, działanie roślin, drzew, zioła, dewy, Maria Bucardi

www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://akademia-omen-sententia.pl 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz rуwnież tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mуj E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mуj Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: